KONTO PREMIUM


Co zyskujesz dzięki wykupieniu Konta Premium?

Konto Premium otwiera Ci dostęp do dwóch opisanych w zakładce Jak to działa funkcjonalności: Drama Club i Castingów Online. W ten sposób, za niewielką opłatą (9 zł / m-c) uzyskujesz:

  • kluczowe możliwości w zakresie edukacji, rozwoju i zapewnienia rozrywki dziecku (Opens internal link in current windowDrama Club),
  • możliwości w zakresie zdobywania doświadczenia castingowego i zwiększania prawdopodobieństwa na angaż przez zainteresowane Agencje (Opens internal link in current windowCastingi Online),
  • możliwość tworzenia większej liczby fotoalbumów online (10 w porównaniu z 3 dla zwykłego konta),
  • brak reklam w aplikacji mobilnej i na serwisie.

Wykupienie Konta Premium jest dowolne i można z niego zrezygnować (nie przedłużać abonamentu) po upłynięciu opłaconego okresu. Niemniej, zachęcamy przynajmniej do jego wypróbowania, gdyż jesteśmy przekonani, że oferuje ono nie tylko pożyteczne, ale także bardzo ciekawe możliwości.

Jak wykupić Konto Premium?

Przejdź do zakładki Moje konto, a następnie do podzakładki Rozliczenia. Wybierz jeden z dostępnych abonamentów i dokonaj do płatności (płatności realizowane są za pomocą systemu PayU).

Punkty premium

Konto Premium możesz uzyskać również poprzez zgromadzenie odpowiedniej liczby punktów premium. W jaki sposób się je zdobywa? To proste! Wystarczy zaprosić do Stars Up swoich znajomych. W tym celu w menu Moje Konto wybierz opcję Zaproś znajomego i wpisz jego adres e-mail. Jeżeli Twój znajomy zarejestruje się korzystając z wysłanego przez Ciebie linku i w ciągu 3 dni od momentu rejestracji doda minimum 3 zdjęcia swoich dzieci, otrzymasz punkty premium. Punkty premium zostaną Ci przyznane w ciągu 7 dni od daty zarejestrowania Twojego znajomego.

Za każdą osobę (czyli konto Rodzic), która z Twojego polecenia zarejestruje się w Stars Up otrzymasz 5 pkt premium. Wystarczy zebrać tylko 20 pkt, aby móc wymienić je na 1-miesięczny abonament na Konto Premium!

Aby Wymienić zgromadzone punkty na abonament Konta Premium, należy w menu Moje Konto, w zakładce Punkty premium wybrać opcję "Wymień punkty premium".

Zachęcamy do zapraszania znajomych i zdobywania darmowych abonamentów premium!