Dodawaj zdjęcia, sporządź fotohistorię Twojej pociechy. Twórz fotoalbumy online, przesyłaj do nich linki swoich bliskim, a z wybranych zleć stworzenie drukowanych fotoksiążek. 


Zdjęcia dziecka dołączane do jego profilu są zawsze dostępne z poziomu Stars Up, dzięki czemu możesz korzystać ze Stars Up także jako serwisu grupującego zdjęcia i tworzącego fotohistorię Twojej pociechy.  Zdjęcia umieszczane w Stars Up możesz m.in. w dowolnej chwili polubić i opublikować na swoim profilu na Facebooku. Możesz także stworzyć z nich fotoalbum. Fotoalbum taki możesz pozostawić w formie wirtualnej prezentacji – tzw. fotoalbum online i link do niego udostępnić bliskim, czy opublikować w mediach społecznościowych.  Zdjęcia możesz tagować tak, aby w prosty sposób można było wyszukać zdjęcia z danej kategorii (np. wakacje 2008) i szybko np. przygotować tematyczną fotoksiążkę. W wersji bezpłatnej otrzymujesz możliwość stworzenia 3 darmowych prezentacji online, w wersji premium 10. 

To jednak dopiero początek. Stworzone w ten sposób fotoalbumy  możesz wydrukować w postaci pojedynczego zdjęcia/plakatu lub złożonej fotoksiążki. Może być to zarówno wydruk do formatu .pdf, który następnie możesz zapisać na komputerze i wydrukować gdzie i kiedy wybierzesz. Do dyspozycji masz także opcję zaawansowaną - możesz pobrać dedykowaną aplikację do tworzenia profesjonalnych fotoksiążek, w niej stworzyć fotoksiążkę ze zdjęć dostępnych w Twoim profilu Stars Up, a następnie zlecić wydruk w naszej partnerskiej drukarni. Stworzona w ten sposób fotoksiążka zostanie dostarczona na wskazany przez Ciebie adres.