Pozwól dziecku zdobywać nową wiedzę i umiejętności przydatne nie tylko w branży modelingu, ale sprzyjające jego ogólnemu rozwojowi. Spędź ze swym dzieckiem czas w przyjemny, a zarazem produktywny sposób. Wyróżnij jego profil o nowo nabyte umiejętności i zwiększ prawdopodobieństwo dostrzeżenia przez Agencje.


Drama Club to zestaw e-kursów przygotowanych przez specjalistów dla rodziców, którzy chcą pomóc dzieciom opanować wiedzę z zakresu aktorstwa. Są to odpowiednio ułożone pod kątem tematycznym i rozwojowym lekcje składające się z krótkich filmików wzbogaconych o komponenty tekstowe i graficznych. Materiały zostały przygotowane we współpracy z pedagogami i przedstawiają m.in. zagadnienia związane z poprawną wymową, dykcją, modulacją głosu, recytowaniem, występami przed publicznością, pracą z kamerą i innymi elementami przydatnymi dla małego modela/aktora. Przede wszystkim jednak są to tak dobrane kursy, aby wszechstronnie i gruntownie rozwijać dziecko - pozwolą dzieciom np. lepiej posługiwać się językiem, opanować tremę przed występami publicznymi, nauczyć się sztuki deklamacji wierszy czy oswoić z występami przed publicznością.

Jako potwierdzenie przejścia danego kursu rodzic jest zobowiązany zamieścić filmik dokumentujący postępy w nauce dziecka (zgodnie z treścią Zadania Domowego wg skryptu zawartego na końcu kursu). Dopiero wgranie takiego filmiku na ostatniej stronie e-kursu oznacza jego ukończenie, za które dziecko otrzyma wirtualną odznakę oraz dyplom potwierdzające zdobyte umiejętności. Zachęci to dzieci do dalszej nauki i rozwoju, wprowadzi element gry i zabawy, a jednocześnie ukaże ich umiejętności agencjom odwiedzającym ich profile.

Drama Club został stworzony z myślą o rodzicach, którzy chcą kształcić i rozwijać swe dzieci – zarówno w zakresie umiejętności pozwalających uzyskać im lepszą pozycję wyjściową na ewentualnych castingach, jak również w kontekście ich długofalowego rozwoju. Dzięki Drama Club dziecku będzie łatwiej funkcjonować w grupie (przedszkolu, szkole), odnaleźć się w nowych i trudnych sytuacjach oraz osiągać lepsze wyniki w procesie edukacji. A wszystko to realizowane jest tylko i wyłącznie za pomocą komputera i Internetu, w komfortowych warunkach zacisza domowego i o dowolnej porze - wtedy kiedy zarówno dziecko, jak i rodzic mogą poświęcić na to czas (bez potrzeby zakupu drogich szkoleń, prywatnych nauczycieli czy zawożenia i odwożenia dzieci na takie dodatkowe lekcje). Jest to szczególnie istotne dla rodziców i dzieci z mniejszych miast i obszarów wiejskich, gdzie niejednokrotnie jest trudno zorganizować dla dziecka tego typu zajęcia. 

Podsumowując, dzięki Drama Club zyskujesz:

  • możliwość zdalnego kształcenia dziecka z domu, w wybranym dla siebie czasie i tempie, o niskich kosztach i na podstawie rzetelnych, przygotowanych przez specjalistów lekcji, 
  • możliwość (a nawet potrzebę) stałego monitoringu pracy i postępu dzieci, dzięki czemu zawsze wiesz, co potrafi Twoje dziecko, a z czym ma problemy, 
  • możliwość kształcenia dziecka w zakresie ułatwiającym im ewentualną karierę w modellingu/aktorswie, a jednocześnie lepiej przygotowującym ich do życia w grupie i edukacji.

Oprócz rodziców na Drama Club korzystają również agencje. Dzięki odznakom zdobywanym przez dzieci i wyświetlanym przy ich profilu, Agencja na pierwszy rzut oka będzie mogła stwierdzić, jakie umiejętności posiada dane dziecko i jakie przebyło e-kursy. Aby się upewnić, będzie mogła również przeglądać poszczególne filmiki dołączane przez rodziców na potwierdzenie odbycia danego kursu.

Drama Club jest opcją dostępną po wykupieniu Konta Premium.