Stwórz i dokładnie opisz wygląd, cechy i umiejętności Twego dziecka. Dodawaj zdjęcia i filmiki. Systematycznie aktualizuj profil, aby Agencje miały pewność, że Twoje dziecko w danym momencie pasuje do ich castingu.


Z myślą o Tobie i Twoim dziecku wzbogaciliśmy Stars Up w szereg unikalnych możliwości, których próżno szukać na innych stronach poświęconych modelingowi dziecięcemu. Podstawową funkcjonalnością są rozbudowane i aktualne profile dziecięcych modeli.

Często dochodzi do sytuacji, gdy rodzice z dziećmi wybierają się na casting, którego nie mają szans wygrać. Dzieje się tak z kilku powodów:

  • braku odpowiednich, precyzyjnych informacji o potrzebach agencji;
  • nieaktualnych profilach dzieci w obecnych na rynku rozwiązaniach, spowodowanych brakiem narzędzi umożliwiających prostą aktualizację profilu, dodatkowymi opłatami z tym związanymi, brakiem czasu i chęci potrzebnych do zwykle mozolnego procesu aktualizacji profilu;
  • ograniczonej możliwości przeprowadzenia skutecznej preselekcji modeli/aktorów, których warto zaprosić na casting.

W efekcie rodzice i dzieci są stawiani w niekorzystnej sytuacji: nie tylko tracą czas i pieniądze związane z pojawieniem się na castingu, zbędnie męczą siebie i dzieci (dojazd + długie oczekiwanie na swoją kolej), ale też w dzieciach rodzi się frustracja, gdyż rozpalono w nich nadzieję na zdobycie angażu, którego nie mieli szans otrzymać. Ponadto, rodzice często nie wiedzą, że ma miejsce taki casting, który ich dziecko miałoby realne szanse wygrać.

Stars Up rozwiązuje te problemy. Podstawowe zalety Stars Up obejmują bezpłatne tworzenie bardzo rozbudowanych profili dziecięcych aktorów/modeli oraz ich dowolne (również bezpłatne) aktualizowanie.

Inne dostępne na rynku rozwiązania oferują tworzenie bardzo skąpych profili dziecka – obejmujące jedynie podstawowe cechy, jak płeć, wiek czy kolor włosów. Stars Up to zupełnie nowa jakość w tym obszarze. Poza podstawowymi danymi dotyczącymi wyglądu dziecka (płeć, wiek, wzrost, rozmiar odzieży, karnacja, kolor oczu i włosów), jego profil możesz wzbogacić o bardziej szczegółowe informacje, np. obecność piegów, rumieńców oraz znaków szczególnych dziecka. Możesz dodać także różnorakie posiadane przez Twoją pociechę cechy i umiejętności, jak: usposobienie, samodzielne jedzenie, ssanie smoczka, ulubione zabawy, uzdolnienia sportowe, obsługa komputera/tabletu, gra na instrumentach, wymowa, stosunek do zwierząt domowych, umiejętności aktorskie/recytatorskie/modelingowe, umiejętność śpiewu/tańca, znajomość języków obcych, uczęszczanie do placówek oświatowych, itp. Oprócz tego możesz do profilu dziecka dodawać również zdjęcia i materiały video.

Tylko Stars Up oferuje także możliwość bezpłatnej, dowolnej aktualizacji profilu dziecka. Informacja o tym, czy i kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja profilu jest kluczowa dla Agencji – gdyż dzieci błyskawicznie się zmieniają i wystarczy, że miną np. 2 miesiące, a dane dziecko może już nie spełniać kryteriów castingu. Dlatego też, nie tylko umożliwiamy Ci dowolną aktualizację profilu dzieci, ale nawet co tydzień przypominamy Ci o potwierdzeniu aktualności profilu (lub wprowadzeniu odpowiednich zmian). Na wskazany adres e-mail oraz po zalogowaniu się do portalu/otwarciu aplikacji mobilnej pojawiać się będą informacje o tym przypominające. Wystarczy jedno kliknięcie, a profil dziecka oznaczony będzie jako aktualny. Jeszcze nigdy nie było to takie proste.