DLA KOGO?


Stars Up jest innowacyjną platformą łączącą rodziców i ich dzieci z podmiotami poszukujących dziecięcych modeli i/lub aktorów.

1. Rodzice

Chcesz, aby Twoje dziecko znalazło się w reklamie lub filmie? Może nie jesteś do końca przekonana, ale Twoje dziecko wykazuje zainteresowanie zaistnieniem w szeroko pojętym świecie mediów, reklamy i kultury? Dołącz do Stars Up, a przed Twoją pociechą otworzy się brama do spełnienia marzeń, a być może także do wielkiej kariery. Dzięki dużym możliwościom personalizacji i rozbudowy profilu dziecka i jego nieustannym (darmowym) aktualizacjom, masz pewność, że będzie ono brane pod uwagę tylko w rolach odpowiednich dla jego wieku, wyglądu czy umiejętności. Koniec z męczącymi i kosztownymi, a często zbędnymi wyjazdami na castingi. Dzięki efektywnej preselekcji Stars Up Twoje dziecko ma faktyczne szanse na wygranie castingu, na który zostanie zaproszone. Wzrosną również szanse Twojej pociechy na zostanie zauważoną przez Agencje – m.in. dzięki temu, że możesz do profilu dziecka dołączać nie tylko zdjęcia, ale i filmiki prezentujące umiejętności i charakter dziecka. Ponadto, informacja o kursach Drama Club, jakie ukończył mały aktor lub model także wyświetla się w jego profilu i stanowi dla Agencji dodatkowe, cenne źródło informacji.

A może ani Ty, ani Twoje dziecko nie są zainteresowane robieniem kariery w showbiznesie? Także powinniście dołączyć do Stars Up! Zawarty tam moduł Drama Club zawiera kursy online, które pozwolą Twojemu dziecku zyskać nowe umiejętności, pewność siebie – a przede wszystkim pozwolą Wam spędzić Wasz wspólny czas ciekawie i produktywnie zarazem. Ponadto, z dołączonych do profilu dziecka zdjęć możesz w dowolnej chwili za pomocą kilku kliknięć stworzyć fotoksiążki, które mogą być pamiątką dla Ciebie lub wspaniałym prezentem dla bliskich.

Zachęcamy do zapoznania się z opisanymi w dziale „Opens internal link in current windowJak to działa?” poszczególnymi, unikalnymi funkcjami, jakie Tobie i Twojemu dziecku zapewnia Stars Up!

2. Agencje 

Jesteś przedstawicielem agencji reklamowej, agencji modelek i modeli, agencji aktorskich, wytwórni filmowej, firmy eventowej, studia fotograficznego, banku twarzy, studia fryzur czy wizażu? Szukasz dziecka do filmu, reklamy, eventu lub na potrzeby sesji fotograficznej? Załóż konto w Stars Up, a przekonasz się, że znalezienie odpowiedniego kandydata nigdy nie było tak proste! Otrzymasz dostęp do bazy dziecięcych modeli/aktorów, z unikalnymi w skali kraju informacjami.

Dzieci bardzo szybko się zmieniają, a ich portfolio w tradycyjnych agencjach szybko się dezaktualizuje. W  Stars Up widzisz zawsze, czy dany profil jest aktualny i kiedy ostatnio był aktualizowany. Ale to nie wszystko! Możesz komunikować się z wybranymi kandydatami, zapraszać na castingi czy przesyłać im przykładowe skrypty scenek, które chcesz, żeby odegrali i nagrany materiał dołączyli do profilu w Stars Up. Jeśli myślisz, że dane dziecko spełnia Twoje wymagania możesz jeszcze dla pewności umówić się z nim (w asyście rodzica) na rozmowę przez kamerę internetową. Dzięki temu możesz sprawdzić jak mały model zachowuje się przed kamerą, jakie ma umiejętności, jaki posiada głos (np. do reklam radiowych) – czyli jednym słowem możliwie dokładnie zapoznać się z kandydatem przed ostatecznym zaproszeniem go do siebie.

W efekcie znacząco zmniejszasz koszt i wysiłek poświęcany na odnajdywanie i rekrutację odpowiednich małych modeli czy aktorów.

Dowiedz się więcej o możliwościach jakie oferuje Ci Opens internal link in current windowkonto Agencja w Stars Up.